مشاوره و سفارش

زیورآلات فیروزه نیشابور

زیورآلات فیروزه نیشابور در بازار داخلی و خارجی به خوبی محبوبیت یافته است. به طوری که بسیاری از خریداران آنها را انتخاب کرده و تهیه می کنند. در ایران نیز شهرهای زیادی را می توان دید که برای خرید انواع زیورآلات فیروزه اقدام می کنند. این مصرف کننده ها تولیدات نیشابور را به دلیل داشتن کیفیت عالی انتخاب و خریداری می کنند.

47689965_756380644717092_3008991065198156029_n

فیروزه نیشابور

غار های مشهوری که در حال حاضر فعال هستند و از آنها فیروز استخراج می شود با نامهای زاک، آبدار، قره دم و سبز نام گذاری شده است بهترین فیروزه استخراج شده را قاره آبدار به خود اختصاص داده است دلیل آن هم آبی بودن و سخت بودن فیروزه های بدست آمده از این بخش از معدن است.

انگشتر فیروزه

در ایران برخی از شهرها را می توان دید که از تقاضای زیادی در زمینه خرید انواع انگشتر فیروزه برخوردار هستند. لذا تولیدی های مختلف انگشتر فیروزه در این شهرها توجه بیشتری داشته و محصولات با کیفیت تر را ارائه می دهند. مشهد یکی از این شهرها بوده و امروزه عرضه کننده های زیادی در این شهر به مشتریان خود انواع انگشتر فیروزه را ارائه می دهند.

فرم مشاوره و سفارش

ایمیل

buzhbadi@gmail.com

مدیر مجموعه

۰۹۱۵۹۳۴۱۲۰۹

درباره ما :

مجموعه ما، با هدف افزایش کمیت و کیفیت محصولات داخلی، فعالیت های خود را در زمینه فروش و صادرات انواع فیروزه، انگشتر فیروزه، نرمه فیروزه، تابلو فیروزه، محصولات فیروزه کوبی و … آغاز کرد.شما عزیزان میتوانید بصورت مستقیم از سهامداراران معدن فیروزه خرید کنید. خدمات مشتری یکی از برنامه های اصلی کسب و کار ما است و بر این اساس تمام تلاش های ما برای ارائه رضایت مشتری و تجربه خرید خوب در ذهن مشتریان عزیز است.

مدیر مجموعه

مجید بوژآبادی

Call Now Buttonتماس بگیرید